dla mieszkańca

Witaj serdecznie, ta część portalu poświęcona jest Mieszkańcom Tylicza.

        Tworzymy wszyscy jedną społeczność której wspólnym mianownikiem jest nasza Piękna miejscowość! To właśnie ta idea nam przyświecała by ponownie, po wielu latach aktywować tylicz.pl. Nasza wizja jest dość prosta i klarowna, na pewno wbrew przekonaniom nie chcemy się wzbogacać z tytułu posiadania tej domeny dlatego jest ona w zupełności darmowa i dostępna dla każdego.

        Pragniemy dać Państwu możliwość komunikowania się pomiędzy sobą przy użyciu tej witryny której użytkowanie jest wręcz banalne, bez znajomości jezyka html możesz dodawać tekst, zdjęcia i tworzyć nowe witryny.

        Ta część daje Ci możliwość dodawania ogłoszeń, wpisów w aktualnościach a także tworzenie wizytówki swojej osoby/firmy w celu zaprezentowania się pozostałym internautom w zakładce spis firm i fachowców - być może ktoś potrzebuje Twojej pomocy! Możesz także dodawać nowe kwatery/pensjonaty punkty gastronomiczne i obiekty!

        Z czasem, mam nadzieję, mój pomysł nabierze życia dlatego zachęcam gorąco do rejestrowania się i brania czynnego udziału w redagowaniu tej strony. Wszelkie propozycję są mile widziane i na pewno zostaną wdrążone w nasz wspólny serwis Tylicza!